Assessment Center – metody oceny potencjału i kompetencji zawodowych- woj. mazowieckie, Radom

Termin szkolenia o nazwie: Assessment Center – metody oceny potencjału i kompetencji zawodowych- woj. mazowieckie, ma planowany start w dniu 2012-10-18 oraz zakończy się 2012-10-19. Jesteśmy znani jako Grupa Doradcza Human Power sp. z o.o. i prowadzący szkolenia i chcemy zaoferować jedno z nich.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Dział Personalny HR, Zarządzanie, okresowa ocena pracowników, HR, kierownicze, zarządzanie talentami.

Zastanówmy się, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w przypadku intensywnych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać samemu. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie było napisane w opisie.

W ogłoszeniu prowadzący zapowiadają jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu miejsce są zaznaczone jako Radom woj. Mazowieckie.

Opisywane tutaj wyżej szkolenie należy darmowych. Może to być efektem dofinansowania. O tę ewentualność należy, w razie wątpliwości dopytać bezpośrednio organizatora.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Assessment Center – metody oceny potencjału i kompetencji zawodowych- woj. mazowieckie, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Zarządzanie, okresowa ocena pracowników, HR, kierownicze, zarządzanie talentami – zaprasza Grupa Doradcza Human Power sp. z o.o. posiadająca siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Assessment Center – metody oceny potencjału i kompetencji zawodowych- woj. mazowieckie.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *