Assessment Center – metody oceny potencjału i kompetencji zawodowych- woj. mazowieckie, Płock

Oferujemy Państwu następne szkolenie Grupa Doradcza Human Power sp. z o.o. o nazwie: Assessment Center – metody oceny potencjału i kompetencji zawodowych- woj. mazowieckie. Według organizatora i detali podanych do wiadomości chętnych, termin ma planowany start w dniu 2012-10-18, zaś koniec 2012-10-19.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Dział Personalny HR, Zarządzanie, okresowa ocena pracowników, HR, kierownicze, zarządzanie talentami. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Obiekt szkoleniowy.Miejsce jest w ofercie podane jako Płock województwo Mazowieckie.

Pomyślmy, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w przypadku ciągłych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie było napisane w opisie.

Opisywane tu wyżej szkolenie należy darmowych. Może to być efektem dofinansowania. O tę ewentualność można, w razie wątpliwości zapytać organizatora.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na sam koniec przypominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Assessment Center – metody oceny potencjału i kompetencji zawodowych- woj. mazowieckie, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Zarządzanie, okresowa ocena pracowników, HR, kierownicze, zarządzanie talentami – zachęca Grupa Doradcza Human Power sp. z o.o. mająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Assessment Center – metody oceny potencjału i kompetencji zawodowych- woj. mazowieckie.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *