Asertywność, Warszawa

Szkolenie zatytułowane Asertywność, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z oferty firmy szkoleniowej Centrum Edukacji i Rozwoju Namaste. Szczegóły opisu pozwalają dostrzec, iż jest przewidziany w dniu 2012-09-29.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Menedżerskie, Interpersonalne, asertywność.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie zmniejszyć liczbę szkoleń.

Rozważmy… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to pewna forma aktywności, która ma za cel uzupełnienie ogólnych lub zawodowych zdolności potrzebnych do wykonywania zawodu albo samego jej uzyskania.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zapowiadana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało określone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 180.00 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Obliczona tu wartość to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, to 320 PLN.

Sale powinny być odpowiednie dla maksymalnej ilości uczestników. Warto też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Kończąc wspominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Asertywność, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Interpersonalne, asertywność – zaprasza Centrum Edukacji i Rozwoju Namaste posiadająca siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Asertywność.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *