ASERTYWNOŚĆ W ZAKUPCHA (OD PROCESU DO NEGOCJACJI KONTRAKTU), Wrocław

Szkolenie pt. ASERTYWNOŚĆ W ZAKUPCHA (OD PROCESU DO NEGOCJACJI KONTRAKTU), które tutaj przedstawiamy, jest jednym z szerszej oferty firmy GOODMAN. Detale opisu pozwalają stwierdzić, iż ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-10-22 i potrwa ono do 2012-10-23.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Logistyka, Zarządzanie, planowanie, inne , negocjacje, menedżerskie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Centrum Konferencyjne Europeum.Położenie jest w ofercie zaznaczone jako Wrocław woj. Dolnośląskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez organizatora na 1476.00 PLN.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym łatwiej może wyjść na jaw, że uczestnicy mają problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie zawsze jest łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa utrudnione.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na sam koniec przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu ASERTYWNOŚĆ W ZAKUPCHA (OD PROCESU DO NEGOCJACJI KONTRAKTU), przypisanego do kategorii – Logistyka, Zarządzanie, planowanie, inne , negocjacje, menedżerskie – zaprasza GOODMAN posiadająca siedzibę w mieście Poznań.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: ASERTYWNOŚĆ W ZAKUPCHA (OD PROCESU DO NEGOCJACJI KONTRAKTU).

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *