Area Visual Merchandiser – Window Dresser (Stylista Witryn), Gdańsk

Szkolenie pt. Area Visual Merchandiser – Window Dresser (Stylista Witryn), które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy Instytut Wolnej Myśli. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż ma planowany start w dniu 2012-10-29, zaś koniec 2012-10-30.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Marketingowe, Sprzedaż, handlowe, reklama, perswazja, marketing/reklama, zarządzanie sprzedażą.

W ogłoszeniu prowadzący zaznaczyli jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu miejsce zostały zaznaczone jako Gdańsk woj. Pomorskie.

Zamieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 1635.90 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Ważną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na zakończenie przypominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Area Visual Merchandiser – Window Dresser (Stylista Witryn), przypisanego do kategorii – Marketingowe, Sprzedaż, handlowe, reklama, perswazja, marketing/reklama, zarządzanie sprzedażą – zaprasza Instytut Wolnej Myśli z siedzibą w mieście Gdańsk.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Area Visual Merchandiser – Window Dresser (Stylista Witryn).

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *