Area Visual Merchandiser – Window Dresser (Stylista Witryn), Gdańsk

Prezentujemy nowe szkolenie Instytut Wolnej Myśli pt.: Area Visual Merchandiser – Window Dresser (Stylista Witryn). Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany start w dniu 2012-10-29 i potrwa ono do 2012-11-29.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Marketingowe, Sprzedaż, handlowe, reklama, perswazja, marketing/reklama, zarządzanie sprzedażą. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Dodatkowo, oprócz kategorii, oferta ma oznaczenie e-learning, a to znaczy, że nie ma określonej lokalizacji. Nie jest najczęściej konieczna fizyczna obecności. Jest to efektem pośrednictwa komputera jako kanału transmisjidanych audiowizualnych.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 528.90 PLN.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na koniec wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Area Visual Merchandiser – Window Dresser (Stylista Witryn), przypisanego do kategorii – Marketingowe, Sprzedaż, handlowe, reklama, perswazja, marketing/reklama, zarządzanie sprzedażą – zachęca Instytut Wolnej Myśli posiadająca swą siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Area Visual Merchandiser – Window Dresser (Stylista Witryn).

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *