APICS CPIM – Szczegółowe Harmonogramowanie i Planowanie – Zarządzanie Zapasami, Łódź

Prezentujemy Państwu następne szkolenie firmy MPM Productivity Management zatytułowane: APICS CPIM – Szczegółowe Harmonogramowanie i Planowanie – Zarządzanie Zapasami. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany początek w dniu 2013-05-22 oraz zakończy się 2013-05-24.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została związana z kategorią: Produkcja, Logistyka.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty przewidywana przez organizatora w Siedziba firmy Dell Products Polska. Dla obiektu tego miejsce zostało wyznaczone jako Łódź województwo Łódzkie.

Zastanówmy się… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych, która ma za cel uzyskanie ogólnych lub zawodowych umiejętności koniecznych do wykonywania pracy lub też jej uzyskania.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez firmę na 0.00 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno ograniczyć liczbę szkoleń.

Na zakończenie przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu APICS CPIM – Szczegółowe Harmonogramowanie i Planowanie – Zarządzanie Zapasami, przypisanego do kategorii – Produkcja, Logistyka – zachęca MPM Productivity Management z siedzibą w miejscowości Poznań.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: APICS CPIM – Szczegółowe Harmonogramowanie i Planowanie – Zarządzanie Zapasami.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *