APICS CPIM – Strategiczne Zarządzanie Zasobami, Wrocław

Pragniemy Państwu przedstawić APICS CPIM – Strategiczne Zarządzanie Zasobami. Jest to szkolenie, którego przebieg ma planowany początek w dniu 2013-05-22 oraz zakończy się 2013-05-24. Organizatorem jest MPM Productivity Management, która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została związana z kategorią: Produkcja, Logistyka.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie deklarowana przez prowadzących w Hotel ART. Dla obiektu tego miejsce zostało określone jako Wrocław woj. Dolnośląskie.

Umieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez organizatora na 0.00 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest w pełni właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym szybciej może się okazać, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dotarcie nie jest niezbyt prosty lub znalezienie parkingu jest kłopotliwe.

Istotną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu APICS CPIM – Strategiczne Zarządzanie Zasobami, przypisanego do kategorii – Produkcja, Logistyka – zaprasza MPM Productivity Management posiadająca siedzibę w miejscowości Poznań.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: APICS CPIM – Strategiczne Zarządzanie Zasobami.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *