Android F1, Warszawa

Termin szkolenia zatytułowanego: Android F1, ma przewidziany początek w dniu 2012-12-03 i potrwa ono do 2012-12-07. Jesteśmy znani jako Expose Sp. z o.o. i prowadzący szkolenia i pragniemy zaprezentować jedno z nich.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Informatyczne IT, programowanie.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Biuro Expose Sp. z o.o..Miejsce jest w ofercie wyznaczone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Umieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez firmę na 2804.40 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu First Minute. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i upust wynosi według organizatorów 5%.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Na zakończenie przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Android F1, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, programowanie – zachęca Expose Sp. z o.o. mająca siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Android F1.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *