Android F1, Warszawa

Przedstawiamy Państwu nowe szkolenie Expose Sp. z o.o. o nazwie: Android F1. Według organizatora i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma przewidziany początek w dniu 2013-02-11 oraz zakończy się 2013-02-15.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Informatyczne IT, programowanie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zapowiadana przez prowadzących w Biuro Expose Sp. z o.o.. Dla obiektu tego miejsce zostało zaznaczone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Umieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez firmę na 2804.40 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i bonifikata wynosi według prowadzących 5%.

Sale powinny być odpowiednie dla maksymalnej ilości uczestników. Warto także sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na koniec przypominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Android F1, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, programowanie – zachęca Expose Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Android F1.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *