Alfa Omega, WARSZAWA

Chcemy zaprezentować Alfa Omega. Jest to szkolenie, którego przebieg ma przewidziany początek w dniu 2012-09-28 i potrwa ono do 2013-03-06. Organizatorem jest firma Tomo Group, która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Informatyczne IT, Interpersonalne, internet, obsługa komputera, projektowanie stron www, autoprezentacja, asertywność, efektywna komunikacja.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zapowiadana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało określone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 280.72.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na koniec przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Alfa Omega, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Interpersonalne, internet, obsługa komputera, projektowanie stron www, autoprezentacja, asertywność, efektywna komunikacja – zachęca Tomo Group mająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Alfa Omega.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *