AKTUALNOŚCI I ZMIANY W PRZEPISACH CELNYCH OD 01.10. 2012 R. ORAZ RAMOWE UJĘCIE PROPONOWANYCH ZMI, Warszawa

Chcemy Państwu zaprezentować AKTUALNOŚCI I ZMIANY W PRZEPISACH CELNYCH OD 01.10. 2012 R. ORAZ RAMOWE UJĘCIE PROPONOWANYCH ZMI. Jest to szkolenie, którego termin jest planowany w dniu 2012-12-04. Organizatorem jest firma Ekspert Handlowy, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Prawne, Logistyka, transport, spedycja, produkcja, handlowe, celne, konsumenckie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy zapowiadają jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Warszawska Szkoła Wyższa. Dla tego obiektu dane teleadresowe są wyznaczone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w sytuacji intensywnych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Umieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez firmę na 719.10 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Wyliczona tu wartość to promocja typu First Minute, która obowiązuje do dnia 2012-11-26, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, wynosi 10%.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Kończąc wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu AKTUALNOŚCI I ZMIANY W PRZEPISACH CELNYCH OD 01.10. 2012 R. ORAZ RAMOWE UJĘCIE PROPONOWANYCH ZMI, przypisanego do kategorii – Prawne, Logistyka, transport, spedycja, produkcja, handlowe, celne, konsumenckie – zachęca Ekspert Handlowy mająca siedzibę w miejscowości Kraków.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: AKTUALNOŚCI I ZMIANY W PRZEPISACH CELNYCH OD 01.10. 2012 R. ORAZ RAMOWE UJĘCIE PROPONOWANYCH ZMI.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *