Aktualna problematyka VAT oraz zmiany na 2013r., Kraków

Chcemy Państwu zaprezentować Aktualna problematyka VAT oraz zmiany na 2013r.. Jest to szkolenie, którego termin jest planowany w dniu 2012-10-25. Organizatorem jest firma Eurodirect filia BDO Sp z o.o., która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Ekonomiczne, Księgowe, księgowość, podatki, rachunkowość.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Hotel Wyspiański.Położenie jest w ofercie zaznaczone jako Kraków woj. Małopolskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 381.30 PLN.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno ograniczyć liczbę dostępnych szkoleń.

Na zakończenie wspominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Aktualna problematyka VAT oraz zmiany na 2013r., przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Księgowe, księgowość, podatki, rachunkowość – zachęca Eurodirect filia BDO Sp z o.o. mająca swą siedzibę w miejscowości Katowice.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Aktualna problematyka VAT oraz zmiany na 2013r..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *