Aktualna problematyka VAT oraz zmiany na 2013r., Kielce

Przedstawiamy kolejne szkolenie firmy Eurodirect filia BDO Sp z o.o. o nazwie: Aktualna problematyka VAT oraz zmiany na 2013r.. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest planowany w dniu 2012-10-19.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Ekonomiczne, Księgowe, księgowość, podatki, rachunkowość. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Hotel Citi.Położenie jest w ofercie określone jako Kielce woj. Świętokrzyskie.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 369.00 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Aktualna problematyka VAT oraz zmiany na 2013r., przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Księgowe, księgowość, podatki, rachunkowość – zaprasza Eurodirect filia BDO Sp z o.o. posiadająca siedzibę w mieście Katowice.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Aktualna problematyka VAT oraz zmiany na 2013r..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *