Akredytowane szkolenie PRINCE2® Foundation, Poznań

Przedstawiamy nowe szkolenie PositivePro pt.: Akredytowane szkolenie PRINCE2® Foundation. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin ma planowany start w dniu 2012-11-19 oraz zakończy się 2012-11-21.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Menedżerskie, Zarządzanie, projekty.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Obiekt szkoleniowy.Miejsce jest w ofercie podane jako Poznań woj. Lubelskie.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 3075.00.

Istotną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w przypadku ciągłych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie zostało napisane w opisie.

Na zakończenie przypominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Akredytowane szkolenie PRINCE2® Foundation, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Zarządzanie, projekty – zaprasza PositivePro z siedzibą w miejscowości Warszawa.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Akredytowane szkolenie PRINCE2® Foundation.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *