Akcja Bilans 2012 – Środki trwałe oraz inwentaryzacja w 2012 roku, Rybnik

Prezentujemy nowe szkolenie firmy Eurodirect filia BDO Sp z o.o. pt.: Akcja Bilans 2012 – Środki trwałe oraz inwentaryzacja w 2012 roku. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest przewidziany w dniu 2012-10-18.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Ekonomiczne, Księgowe, kontrola i płace, księgowość, rachunkowość, prawne.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty deklarowana przez firmę w Rybnicki Inkubator Technologiczny. Dla obiektu tego miejsce zostało zaznaczone jako Rybnik województwo Śląskie.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w sytuacji ciągłych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać firmę, jeśli nie zostało napisane w opisie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez firmę na 405.90 PLN.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na koniec przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Akcja Bilans 2012 – Środki trwałe oraz inwentaryzacja w 2012 roku, przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Księgowe, kontrola i płace, księgowość, rachunkowość, prawne – zaprasza Eurodirect filia BDO Sp z o.o. mająca swą siedzibę w miejscowości Katowice.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Akcja Bilans 2012 – Środki trwałe oraz inwentaryzacja w 2012 roku.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *