Akademia handlowca, Kraków

Termin szkolenia : Akademia handlowca, ma planowany początek w dniu 2012-11-16 oraz zakończy się 2012-11-18. Jesteśmy znani jako MatiConsulting i organizator szkoleń i chcemy przedstawić Państwu jedno z nich.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Sprzedaż, Firmowe.

Rozważmy… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to pewna aktywność, która ma za cel uzyskanie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji potrzebnych do wykonywania pracy bądź samego jej zdobycia.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty deklarowana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako Kraków woj. Małopolskie.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez organizatora na 1457.00 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Podana tu wartość to promocja typu First Minute, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, jest równy 6%.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie pozwala zbyt dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dojazd nie zawsze jest łatwy lub znalezienie parkingu jest kłopotliwe.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Kończąc przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Akademia handlowca, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Firmowe – zaprasza MatiConsulting mająca siedzibę w mieście Książ Wlkp..

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Akademia handlowca.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *