Adobe Premier Pro kurs podstawowy, Łódź

Oferujemy Państwu nowe szkolenie Expose Sp. z o.o. o nazwie: Adobe Premier Pro kurs podstawowy. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany start w dniu 2013-01-14 i potrwa ono do 2013-01-16.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została związana z kategorią: Marketingowe, Informatyczne IT.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Biuro Expose Sp. z o.o..Położenie jest w ofercie wyznaczone jako Łódź woj. Łódzkie.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 1868.43.

Firma dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny nominalnej, wynosi 5%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na sam koniec wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Adobe Premier Pro kurs podstawowy, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Informatyczne IT – zachęca Expose Sp. z o.o. z siedzibą w mieście Warszawa.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Adobe Premier Pro kurs podstawowy.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *