Adobe Photoshop , retusz fotografii, Poznań

Prezentujemy Państwu następne szkolenie firmy Gowork.pl zatytułowane: Adobe Photoshop , retusz fotografii. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany początek w dniu 2012-10-29 oraz zakończy się 2012-11-07.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została związana z kategorią: Zawodowe, artystyczne.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zarezerwowana przez prowadzących w GoWork.pl. Dla obiektu tego położenie zostało określone jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 399.00 PLN.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Na zakończenie przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Adobe Photoshop , retusz fotografii, przypisanego do kategorii – Zawodowe, artystyczne – zaprasza Gowork.pl posiadająca siedzibę w miejscowości WARSZAWA.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Adobe Photoshop , retusz fotografii.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *