Adobe Ilustrator, Katowice

Prezentujemy kolejne szkolenie firmy Expose Sp. z o.o. pt.: Adobe Ilustrator. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany początek w dniu 2012-12-03 i potrwa ono do 2012-12-05.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została związana z kategorią: Marketingowe, Informatyczne IT.

Zdefiniujmy sobie… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to aktywność mająca za cel uzyskanie ogólnych lub zawodowych umiejętności koniecznych do wykonywania pracy bądź samego jej zdobycia.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Biuro Expose Sp. z o.o..Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Katowice woj. Śląskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 1751.58 PLN.

Organizator dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny podstawowej, jest równy 5%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest zbyt dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym prędzej może się okazać, że uczestnicy mają problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dojazd nie zawsze jest prosty lub znalezienie parkingu jest kłopotliwe.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Kończąc wspominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Adobe Ilustrator, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Informatyczne IT – zaprasza Expose Sp. z o.o. z siedzibą w mieście Warszawa.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Adobe Ilustrator.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *