Adobe After Effects, Łódź

Termin szkolenia o nazwie: Adobe After Effects, ma planowany start w dniu 2013-01-21 i potrwa ono do 2013-01-25. Jesteśmy znani jako Expose Sp. z o.o. i organizator szkoleń i pragniemy zaoferować Państwu jedno z nich.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Marketingowe, Informatyczne IT. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Biuro Expose Sp. z o.o..Położenie jest w ofercie zaznaczone jako Łódź województwo Łódzkie.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 1868.43.

Firma dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny nominalnej, jest równy 5%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Sale powinny być odpowiednie dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Na sam koniec wspominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Adobe After Effects, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Informatyczne IT – zaprasza Expose Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Adobe After Effects.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *