Adobe After Effects, Gdynia

Pragniemy Państwu zaprezentować Adobe After Effects. Jest to szkolenie, którego termin ma przewidziany start w dniu 2012-12-17, zaś koniec 2012-12-21. Organizatorem jest firma Expose Sp. z o.o., która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Marketingowe, Informatyczne IT.

W ogłoszeniu organizatorzy zadeklarowali jako miejsce odbywania szkolenia Expose. Dla tego obiektu położenie są podane jako Gdynia województwo Pomorskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez firmę na 1868.43 PLN.

Podana tu kwota to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, to 5%.

Sale powinny być dopasowane dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w sytuacji ciągłych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać prowadzących, jeśli nie było napisane w opisie.

Na koniec przypominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Adobe After Effects, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Informatyczne IT – zachęca Expose Sp. z o.o. posiadająca siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Adobe After Effects.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *