„Zrób teledysk”- warsztaty realizacji video!, Poznań

Przedstawiamy kolejne szkolenie firmy Concordia Design zatytułowane: „Zrób teledysk”- warsztaty realizacji video!. Według organizatora i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest przewidziany w dniu 2012-09-22.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Dla dzieci, uczniów, młodzieży, artystyczne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w przypadku ciągłych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać firmę, jeśli nie było wspomniane w opisie.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zarezerwowana przez organizatora w Concordia Design. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 69.00 PLN.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie pozwala dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy wskażą problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dotarcie nie jest niezbyt prosty lub znalezienie miejsca postoju bywa trudne.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Na sam koniec przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu „Zrób teledysk”- warsztaty realizacji video!, przypisanego do kategorii – Dla dzieci, uczniów, młodzieży, artystyczne – zaprasza Concordia Design posiadająca siedzibę w mieście Poznań.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: „Zrób teledysk”- warsztaty realizacji video!.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *