„Sporządzanie planu miejscowego. Dwa różne spojrzenia: gmina a wojewoda.”, Katowice

Oferujemy Państwu nowe szkolenie Editio s.c. zatytułowane: „Sporządzanie planu miejscowego. Dwa różne spojrzenia: gmina a wojewoda.”. Według organizatora i detali podanych do wiadomości chętnych, termin jest planowany w dniu 2012-10-15.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Prawne, Administracja, publiczna, rządowa, samorządowa, administracyjne, administracji publicznej. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zapowiadana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało podane jako Katowice woj. Śląskie.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie ograniczyć liczbę szkoleń.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 405.90.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na koniec wspominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu „Sporządzanie planu miejscowego. Dwa różne spojrzenia: gmina a wojewoda.”, przypisanego do kategorii – Prawne, Administracja, publiczna, rządowa, samorządowa, administracyjne, administracji publicznej – zaprasza Editio s.c. mająca swą siedzibę w mieście Bydgoszcz.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: „Sporządzanie planu miejscowego. Dwa różne spojrzenia: gmina a wojewoda.”.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *