„Podział nieruchomości – dopuszczalność i sposób prowadzenie. Ujęcie praktyczne.”, Poznań

Szkolenie o nazwie „Podział nieruchomości – dopuszczalność i sposób prowadzenie. Ujęcie praktyczne.”, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z szerszej oferty firmy szkoleniowej Editio s.c.. Detale opisu pozwalają stwierdzić, iż jest przewidziany w dniu 2012-09-26.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Prawne, Administracja, publiczna, rządowa, samorządowa, administracyjne, administracji publicznej.

W ogłoszeniu prowadzący wybrali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu położenie są wyszczególnione jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 381.30 PLN.

Sale powinny być adekwatne dla maksymalnej ilości uczestników. Warto także zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie zmniejszyć liczbę dostępnych szkoleń.

Na sam koniec przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu „Podział nieruchomości – dopuszczalność i sposób prowadzenie. Ujęcie praktyczne.”, przypisanego do kategorii – Prawne, Administracja, publiczna, rządowa, samorządowa, administracyjne, administracji publicznej – zaprasza Editio s.c. mająca siedzibę w miejscowości Bydgoszcz.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: „Podział nieruchomości – dopuszczalność i sposób prowadzenie. Ujęcie praktyczne.”.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *