„Decyzje o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu oraz decyzje w sprawie naliczenia opłaty pla, Olsztyn

Oferujemy kolejne szkolenie Editio s.c. zatytułowane: „Decyzje o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu oraz decyzje w sprawie naliczenia opłaty pla. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest przewidziany w dniu 2012-10-01.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Prawne, Administracja, publiczna, rządowa, samorządowa, administracyjne, administracji publicznej.

Zastanówmy się… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to aktywność, która ma za cel uzupełnienie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji koniecznych do wykonywania zawodu bądź też jej zdobycia.

W ogłoszeniu prowadzący przewidzieli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane teleadresowe są zaznaczone jako Olsztyn województwo Warmińsko – Mazurskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 367.77 PLN.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu „Decyzje o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu oraz decyzje w sprawie naliczenia opłaty pla, przypisanego do kategorii – Prawne, Administracja, publiczna, rządowa, samorządowa, administracyjne, administracji publicznej – zaprasza Editio s.c. posiadająca swą siedzibę w miejscowości Bydgoszcz.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: „Decyzje o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu oraz decyzje w sprawie naliczenia opłaty pla.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *