Zapraszamy na nowe forum szkoleniowe

Szukasz porad na temat szkoleń? Chcesz poznać opinie o trenerach? Interesują cię konkretne kursy? Właśnie powstało nowe forum szkoleniowe, gdzie znajdziesz wiele informacji na temat szkoleń i kursów.

Adres forum to www.ForumSzkoleniowe.pl. W tym miejscu będzie można podzielić się swoimi spostrzeżeniami i opiniami na temat odbytych szkoleń, firm szkoleniowych i trenerów czy polecanych sal na szkolenia i konferencje.

www.ForumSzkoleniowe.pl to także porady dotyczące szkoleń i oferty pracy. Szkolenia i kursy nierozerwalnie związane są z karierą zawodową, dlatego warto wiedzieć jak poprawić swoje notowania na rynku pracy, podnieś kwalifikacje i być może zdobyć wymarzoną pracę. Warto podzielić się swoimi wątpliwościami i problemami na łamach forum – być może właśnie tam ktoś udzieli cennych wskazówek.

Forum skierowane jest przede wszystkim do zwykłych użytkowników, a także do trenerów, organizatorów szkoleń, właścicieli obiektów i sal.

Zapraszamy wszystkich do częstych wizyt na www.ForumSzkoleniowe.pl i polecania go znajomym!

 

Przykładowe wątki na forum

Opinie na temat firm szkoleniowych

Reklama szkoleń kursów

Konferencje

 

 

2 thoughts on “Zapraszamy na nowe forum szkoleniowe

 • 1 października 2012 at 10:29
  Permalink

  Witam serdecznie !
  PositivePro Sp. z o.o. jest firmą konsultingową specjalizująca się w zwiększaniu efektywności organizacji poprzez budowanie ładu korporacyjnego (corporate governance) przy użyciu narzędzi i technologii teleinformatycznych (IT governance).

  Oferta szkoleniowa firmy obejmuje:
  – szkolenia akredytowane z zakresu zarządzania projektami metodyką PRINCE2®
  – autorskie szkolenia PositivePro z następujących zakresów:zarządzania projektami, zarządzania zasobami ludzkimi, zarządzania sprzedażą.

  Aktualnie organizujemy szkolenie z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi:
  System Kompetencji Kadr.
  Celem szkolenia jest nabycie wiedzy i umiejętności z zakresu budowania kompetencji i zarządzania kompetencjami pracowników w firmie.

  Najbliższy termin szkolenia: 22.10.2012- 23.10.2012

  Serdecznie zachęcam do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na stronie http://www.positivepro.pl.

  Zapraszam również do śledzenia aktualnie organizowanych szkoleń na naszym profilu na FB: http://www.facebook.com/pages/PositivePro/255239924560365

  Chętnie odpowiem na szczegółowe pytania dotyczące szkolenia.

  Pozdrawiam serdecznie,
  Klaudia Szymańska
  Konsultant PositivePro

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

laptopy poleasingowe
najwyższa jakość w najlepszej cenie oferujemy komputery poleasingowy renomowanych marek takich jak dell hp ibm lenovo i wiele innych
komputerymarkowe.pl