Wpisy dla kategorii ‘konkursy’

Gry karciane – wszystko, co warto wiedzieć

Gry karciane to obok gier planszowych jedna ze starszych rozrywek towarzyskich. Gry tego typu pojawiły się pierwszy raz w Chinach, mniej więcej w X wieku. Na początku wykonywane były na cienkich listewkach z bambusa. W niektórych chińskich grach używano także jako kart papierowych banknotów. Na kontynent europejski gry karciane trafiły dopiero w wieku XIV, początkowo […]

Maj miesiącem „handlu” w serwisie www.szkolenia24h.pl

Już za kilka dni serwis www.szkolenia24h.pl otwiera nowy odrębny dział dla wszystkich sympatyków i praktyków zagadnień związanych z handlem i sprzedażą.

Szukasz miejsca na szkolenie?Ten konkurs jest dla Ciebie!

Szukasz sali na szkolenie? Doskonale się składa! Szukaj razem z nami i walcz o atrakcyjne nagrody! Rozpoczął się ogólnopolski konkurs organizowany przez serwis www.e-konferencje.pl pod tytułem „Weź udział w konkursie! Do wygrania pobyt w hotelu”. Nagrodami są atrakcyjne Vouchery pobytowe w hotelach w całej Polsce.

Wyniki konkursu „Szukaj szkoleń i wygrywaj nagrody”

Właśnie zakończył się konkurs „Szukaj szkoleń i wygrywaj nagrody” organizowany wspólnie przez serwis www.szkolenia24h.pl i Firmę Szkoleniową Ensize.

Wyniki ankiety i konkursu – Reklama internetowa a reklama tradycyjna.

Reklama internetowa wypiera reklamę pojmowaną w ujęciu tradycyjnym – tak oceniają specjaliści. Serwis www.szkolenia24h.pl przeprowadził badania ankietowe w celu określenia zakresu reklamy internetowej i innej w branży szkoleniowej.

Konkurs szkoleniowy: jeszcze tylko przez miesiąc można walczyć o nagrody.

Jeszcze tylko przez miesiąc można brać udział w konkursie szkoleniowym organizowanym wspólnie przez serwis www.szkolenia24h.pl oraz firmę badawczo szkoleniową Ensize Consulting Group. Wartość nagród wynosi ponad 4000 zł.

Powered by WordPress